RSS Facebook Linkuj!
 


kavenu.eu

plzen.eu

Všemožné informace

Festival se blíží kvapem a informací není nikdy dost. Takže pro ty, co nás chtějí navštívit poprvé, ale i pro ty ostřílenější, budou na této stránce informace, které by se Vám mohly hodit.

Tik tak... aneb Festivalové konání

Datum festivalu je jako již tradičně spojeno se začátkem podzimních plískanic - tentokrát to bude víkend 4. a 5. listopadu. V sobotu se festivalové dveře otevírají v 9.30 a zůstanou otevřeny až do 19.00, v neděli pak do 14.30.

Ham! Mňam! aneb Festivalové stravování

Mimo to, že nějaké křupavé pohoštěníčko a chutné popitíčko naleznete přímo v prostorech festivalu, můžete jít potěšit své útroby i do přilehlých hospůdek, či obchůdku. Ale kdo už na festíku byl, ví, že se tu hlady neumírá! Zároveň vás prosíme, abyste jídlo a deskovky nemíchali dohromady - plast, dřevo ani papíri nejsou nejvhodnější materiály pro trávící trakt.

Kudy kam? aneb Jak se k nám dostat

K cestě do Staňkova lze využít vlak, autobus, automobil, velocipéd či přijít pěšky…

A co ve Staňkově? No hledejte kino, Lidový dům či festivalové značení s logem GOADy. Všechny stopy by vás měly dovést přímo k nám.

… a kde že ten Staňkov vlastně je?

Staňkov je obec ležící jihozápadně od Plzně či severovýchodně od Domažlic.

…do Staňkova vlakem

Asi nejjednodušší je vyhledat si případné spojení pomocí webového vyhledávače idos.cz. (Jako cíl cesty stačí zadat "Staňkov".)

…a já jedu autíčkem

Při cestě autem z Plzně vyražte směrem Stod. Pozor! Ve Staňkově odbočit na velké křižovatce vlevo a před kostelem zas. Sledujte festivalové značení. Domažlickým asi radit nebudeme, protože místní cesty i cestičky znají lépe, než my.

…a já chci pěšky

No pokud nejste zrovna místní, už abyste vyrazili!